Huawei Ascend P1 Akku 1800 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P1 Akku 1800 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Ascend P1 S U9200 Ascend P1 TD T9200 Ascend P LTE Ascend P1 4G U9200S U9202LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB6P1
In stock
- SKU
- CS-HU9200SL
16,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P1 Akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HU9200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063476 |
| Korvaa | HB6P1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 63.55 x 39.05 x 6.71mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review