Huawei Ascend G7, Ascend G7 Plus, Ascend G7-L01 akku 3000 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend G7, Ascend G7 Plus, Ascend G7-L01 akku 3000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend G7 Ascend G7 Plus Ascend G7-L01Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB3748B8EBC
In stock
- SKU
- CS-HUC199XL
22,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend G7, Ascend G7 Plus, Ascend G7-L01 akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUC199XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093152 |
| Korvaa | HB3748B8EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 116.78 x 47.03 x 3.53 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review