Huawei älypuhelinten MED-L29 / MED-L29N yhteensopiva akku 4650mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten MED-L29 / MED-L29N yhteensopiva akku 4650mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMED-L29 MED-L29N MED-LX9 MED-LX9N Y6pKorvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB526489ECW
In stock
- SKU
- CS-HUP610SL
23,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten MED-L29 / MED-L29N yhteensopiva akku 4650mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUP610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163435 |
| Korvaa | HB526489ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.9Wh |
| Mitat | 88.20 x 64.50 x 4.74mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review