Huawei älypuhelinten LIO-AN00 / LIO-AN00P yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten LIO-AN00 / LIO-AN00P yhteensopiva akku 4300mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLIO-AN00 LIO-AN00P Mate 30 Pro Mate 30 Pro 5G Mate 30 RS Mate 30 RS 5GKorvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB555591EEW
In stock
- SKU
- CS-HUT310SL
27,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten LIO-AN00 / LIO-AN00P yhteensopiva akku 4300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUT310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158288 |
| Korvaa | HB555591EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 16.56Wh |
| Mitat | 88.90 x 54.40 x 5.25mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review