Huawei älypuhelinten JAD-AL50 / JAD-L09 yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten JAD-AL50 / JAD-L09 yhteensopiva akku 4250mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitJAD-AL50 JAD-L09 JAD-L29 JAD-LX9 P50 ProKorvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB536479EFW
In stock
- SKU
- CS-HUP500SL
23,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten JAD-AL50 / JAD-L09 yhteensopiva akku 4250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174721 |
| Korvaa | HB536479EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.45Wh |
| Mitat | 77.30 x 63.50 x 5.20mm |
Stocks
Write Your Own Review