Huawei älypuhelinten Honor X10 / Honor X10 5G yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten Honor X10 / Honor X10 5G yhteensopiva akku 4200mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitHonor X10 Honor X10 5G TEL-AN00 TEL-AN00a TEL-TN00Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB476586ECW
In stock
- SKU
- CS-HUX100SL
23,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten Honor X10 / Honor X10 5G yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153078 |
| Korvaa | HB476586ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.17Wh |
| Mitat | 84.00 x 63.50 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review