Huawei älypuhelinten Changxiang 20 Pro / DVC-AN00 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten Changxiang 20 Pro / DVC-AN00 yhteensopiva akku 3900mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitChangxiang 20 Pro DVC-AN00 DVC-AN20 DVC-TN00 DVC-TN20 Enjoy 20 Pro Enjoy 20 Pro 5G Enjoy Z 5GKorvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB426388EEW
In stock
- SKU
- CS-HUZ500SL
22,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten Changxiang 20 Pro / DVC-AN00 yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUZ500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159735 |
| Korvaa | HB426388EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 86.50 x 63.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review