Huawei älypuhelinten CDY-AN00 / CDY-AN20 yhteensopiva akku 3850mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten CDY-AN00 / CDY-AN20 yhteensopiva akku 3850mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCDY-AN00 CDY-AN20 CDY-AN90 CDY-N29A CDY-N29B CDY-NX9A CDY-NX9B CDY-TN00 CDY-TN20 CDY-TN90 Honor 30S 5G Nova 7 SE 5G P40 Lite 5GKorvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB466483EEW
In stock
- SKU
- CS-HUP410SL
28,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten CDY-AN00 / CDY-AN20 yhteensopiva akku 3850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUP410SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157649 |
| Korvaa | HB466483EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 81.40 x 63.30 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review