Huawei älypuhelinten AQM-AL00 / AQM-TL00 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten AQM-AL00 / AQM-TL00 yhteensopiva akku 3900mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAQM-AL00 AQM-TL00 Enjoy 10S Honor V20 PCT-AL10 PCT-L29 PCT-LX9 PCT-TL10 View 20Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB426489ECW HB426489EEW
In stock
- SKU
- CS-HUH210SL
22,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten AQM-AL00 / AQM-TL00 yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUH210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151883 |
| Korvaa | HB426489ECW / HB426489EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 85.80 x 63.10 x 3.96mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review