Huawei älypuhelinten ANA-AN00 / ANA-TN00 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten ANA-AN00 / ANA-TN00 yhteensopiva akku 3800mAh
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitANA-AN00 ANA-TN00 P40Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakutHB525777ECW HB525777EEW
In stock
- SKU
- CS-HUP400SL
22,95 €
Kuvaus / Huawei älypuhelinten ANA-AN00 / ANA-TN00 yhteensopiva akku 3800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-HUP400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153580 |
| Korvaa | HB525777ECW / HB525777EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.63Wh |
| Mitat | 74.10 x 55.72 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review