Huawei älykellon Watch 1 yhteensopiva akku 270mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Watch 1 yhteensopiva akku 270mAh
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWatch 1Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakutHB442528EBC
In stock
- SKU
- CS-HUW100SH
17,95 €
Kuvaus / Huawei älykellon Watch 1 yhteensopiva akku 270mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-HUW100SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207757 |
| Korvaa | HB442528EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 270mAh / 1.03Wh |
| Mitat | 27.50 x 24.00 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review