Huawei älykellon Band B6 / Band B7 yhteensopiva akku 100mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Band B6 / Band B7 yhteensopiva akku 100mAh
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBand B6 Band B7 FDS-B19 FDS-B49Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakutHB431622EFW
In stock
- SKU
- CS-HUB190SH
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Huawei älykellon Band B6 / Band B7 yhteensopiva akku 100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-HUB190SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194705 |
| Korvaa | HB431622EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.39Wh |
| Mitat | 20.40 x 14.50 x 4.00mm |
Stocks
Write Your Own Review