Huawei älykellojen Watch 2 4G / Watch 2 Pro 4G yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Huawei älykellojen Watch 2 4G / Watch 2 Pro 4G yhteensopiva akku 400mAh
Huawei älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWatch 2 4G Watch 2 Pro 4GKorvattavat Huawei älykellojen alkuperäisakutHB512627ECW
In stock
- SKU
- CS-HGW200SH
19,95 €
Kuvaus / Huawei älykellojen Watch 2 4G / Watch 2 Pro 4G yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-HGW200SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161080 |
| Korvaa | HB512627ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.52Wh |
| Mitat | 26.90 x 25.75 x 4.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review