Huawei älykellojen GT2 46mm / Magic Watch 2 46mm yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Huawei älykellojen GT2 46mm / Magic Watch 2 46mm yhteensopiva akku 450mAh
Huawei älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGT2 46mm Magic Watch 2 46mm MNS-B19Korvattavat Huawei älykellojen alkuperäisakutHB532729ECW
In stock
- SKU
- CS-HGT246SH
20,95 €
17,95 €
Kuvaus / Huawei älykellojen GT2 46mm / Magic Watch 2 46mm yhteensopiva akku 450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-HGT246SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157885 |
| Korvaa | HB532729ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.72Wh |
| Mitat | 25.75 x 25.42 x 4.85mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
Write Your Own Review