Huawei A608, C2008, C2202 akku 800 mAh
calcActive())">
Huawei A608, C2008, C2202 akku 800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
A608 C2008 C2202Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HBC80S HBC85S
In stock
- SKU
- CS-HU7002SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei A608, C2008, C2202 akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HU7002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038351 |
| Korvaa | HBC80S / HBC85S |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 54.50 x 34.10 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review