Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
calcActive())">
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei langattomien puhelinten kanssa:
515H ETS2022 ETS2222 ETS2222+ ETS2252 ETS3023 ETS3125 ETS3125i ETS3253 ETS5623 F201 SU2006 SU2026 SU2028
In stock
- SKU
- CS-HUF515CL
20,95 €
17,95 €
Kuvaus / Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUF515CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113881 |
| Mitat | 52.00 x 43.48 x 15.10mm |
| Korvaa | HGB-2A10x3 HGB-15AAx3 HGB-2A10 BTR2260B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review