Huawei 2629, Mate S, CRR-CL00, CRR-CL20 akku 2600 mAh
calcActive())">
Huawei 2629, Mate S, CRR-CL00, CRR-CL20 akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Mate SMate S Force Touch Premium Edition Ascend Mate 7S2629 CRR-CL00 CRR-CL20
In stock
- SKU
- CS-HUE262SL
19,95 €
Kuvaus / Huawei 2629, Mate S, CRR-CL00, CRR-CL20 akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUE262SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108337 |
| Korvaa | HB436178EBW / HB436178EBW+ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 77.40 x 60.50 x 4.42mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review