HTC S620 akku 2200 mAh
calcActive())">
HTC S620 akku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
S620Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00080-00M EXCA160
In stock
- SKU
- CS-DC700XL
18,95 €
Kuvaus / HTC S620 akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DC700XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020196 |
| Korvaa | EXCA160 / 35H00080-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 55.82 x 35.90 x 10.11mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review