HTC puhelimen Wildfire E Lite yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
HTC puhelimen Wildfire E Lite yhteensopiva akku 3000mAh
HTC puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWildfire E LiteKorvattavat HTC puhelimen alkuperäisakutBSF50
In stock
- SKU
- CS-HTW210SL
21,95 €
Kuvaus / HTC puhelimen Wildfire E Lite yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
More Information
| SKU | CS-HTW210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193531 |
| Korvaa | BSF50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 78.60 x 59.70 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review