HTC P3600, P3600i, Trinity akku 3000 mAh
calcActive())">
HTC P3600, P3600i, Trinity akku 3000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
P3600 P3600i TrinityTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00077-00M TRIN160
In stock
- SKU
- CS-DD810HL
18,95 €
Kuvaus / HTC P3600, P3600i, Trinity akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DD810HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128014409 |
| Korvaa | 35H00077-00M / TRIN160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 67.02 x 44.61 x 12.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review