HTC Jetstream, Jetstream 10.1, P715a Tabletin Akku
calcActive())">
HTC Jetstream, Jetstream 10.1, P715a Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC tablettien kanssa:
Jetstream Jetstream 10.1 P715aTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC tablettien alkuperäisakut:35H00161-00M 35H00161-00P BG09100
In stock
- SKU
- CS-HTP715SL
29,95 €
Kuvaus / HTC Jetstream, Jetstream 10.1, P715a Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTP715SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071099 |
| Mitat | 137.93 x 93.87 x 5.15mm |
| Korvaa | BG09100 / 35H00161-00P / 35H00161-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review