HTC HTI13, ISW13HT, J ISW13HT akku 1950 mAh
calcActive())">
HTC HTI13, ISW13HT, J ISW13HT akku 1950 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
HTI13 ISW13HT J ISW13HTTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00189-00M 35H00189-02M HTI13UAA
In stock
- SKU
- CS-HTZ321XL
17,95 €
Kuvaus / HTC HTI13, ISW13HT, J ISW13HT akku 1950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTZ321XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100188 |
| Korvaa | 35H00189-02M / HTI13UAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 58.90 x 51.10 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review