HTC Erato, S411, S420 akku 850 mAh
calcActive())">
HTC Erato, S411, S420 akku 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Erato S411 S420Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:STAR160
In stock
- SKU
- CS-DS300SL
15,95 €
Kuvaus / HTC Erato, S411, S420 akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001300 |
| Korvaa | STAR160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 44.97 x 37.16 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review