HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
calcActive())">
HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
6500LVW 801e 801nTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00207-01M BN07100
In stock
- SKU
- CS-HTT801SL
19,95 €
Kuvaus / HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTT801SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078876 |
| Korvaa | BN07100 / 35H00207-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 89.91 x 59.75 x 2.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review