HP Pro Tablet 408 G1 / I508O Tabletin Akku 4800mAh
calcActive())">
HP Pro Tablet 408 G1 / I508O Tabletin Akku 4800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
ElitePad 1000 I508O L4A35UT Pro Tablet 408 G1 T5L65PA
In stock
- SKU
- CS-HPT408SL
43,95 €
38,95 €
Kuvaus / HP Pro Tablet 408 G1 / I508O Tabletin Akku 4800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HPT408SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129677 |
| Mitat | 108.36 x 84.90 x 3.70mm |
| Korvaa | MLP3810980 / 805089-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.24Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review