HP pectre X360 13-AP0044TU, Spectre X360 13-AP0000NA, Spectre X360 13-AP0000NB akku 3850mAh
calcActive())">
HP pectre X360 13-AP0044TU, Spectre X360 13-AP0000NA, Spectre X360 13-AP0000NB akku 3850mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HSP004NB
79,95 €
Kuvaus / HP pectre X360 13-AP0044TU, Spectre X360 13-AP0000NA, Spectre X360 13-AP0000NB akku 3850mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-HSP004NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147749 |
| Korvaa | HSTNN-OB1B / L28538-AC1 / L28764-005 / SP04061XL / SP04XL / TPN-Q203 / TPN-Q204 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 59.29Wh |
| Mitat | 282.40 x 113.60 x 4.80mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review