HP Pavilion X360 11-ab009la, Pavilion X360 11-U000, Pavilion X360 11-U000ng akku 3600mAh
calcActive())">
HP Pavilion X360 11-ab009la, Pavilion X360 11-U000, Pavilion X360 11-U000ng akku 3600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HPX362NB
58,95 €
Kuvaus / HP Pavilion X360 11-ab009la, Pavilion X360 11-U000, Pavilion X360 11-U000ng akku 3600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-HPX362NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139331 |
| Korvaa | NU03XL / 843536-541 / 844201-850 / 844201-855 / HSTNN-UB6V / TPN-C128 / TPN-W117 / 844201-856 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.58Wh |
| Mitat | 178.50 x 168.70 x 6.82mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review