HP Omnibook 500 CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
HP Omnibook 500 CMOS Akku / Paristo
CS-HQC600BU yhteensopiva ainakin seuraavien HP tietokoneiden kanssa:
Omnibook 500Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tietokoneiden alkuperäisakut:
In stock
- SKU
- CS-DED500BU
14,95 €
Kuvaus / HP Omnibook 500 CMOS Akku / Paristo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DED500BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097068 |
| Mitat | 41.32 x 12.42 x 7.52 mm |
| Korvaa | 3E158, 3R459 |
| Kapasiteetti (mAh) | 20mAh / 0.14Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review