HP Mini 2133, Pavilion DV3000, Pavilion DV3100 CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
HP Mini 2133, Pavilion DV3000, Pavilion DV3100 CMOS Akku / Paristo
CS-DED500BU yhteensopiva ainakin seuraavien HP tietokoneiden kanssa:
Mini 2133 Pavilion DV3000 Pavilion DV3100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tietokoneiden alkuperäisakut:152605-003 468824-001
In stock
- SKU
- CS-HDV300BU
12,95 €
Kuvaus / HP Mini 2133, Pavilion DV3000, Pavilion DV3100 CMOS Akku / Paristo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HDV300BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106975 |
| Mitat | 25.58 x 20.30 x 2.80mm |
| Korvaa | 468824-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 75mAh / 0.23Wh |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review