HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G9 / ZBook Studio G9 62U44EA yhteensopiva akku 7100mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G9 / ZBook Studio G9 62U44EA yhteensopiva akku 7100mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitZBook Studio G9 ZBook Studio G9 62U44EA ZBook Studio G9 6W3L4PA Zbook Studio G9 734Y9PA ZBook Studio G9 62U27EA ZBook Studio G9 62U49EAKorvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutMN06XL M82220-1C1 M82230-005 TPN-IB0M
In stock
- SKU
- CS-HPZ962NB
71,95 €
59,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G9 / ZBook Studio G9 62U44EA yhteensopiva akku 7100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPZ962NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197683 |
| Korvaa | MN06XL / M82220-1C1 / M82230-005 / TPN-IB0M |
| Kapasiteetti (mAh) | 7100mAh / 82.22Wh |
| Mitat | 299.20 x 103.90 x 8.20mm |
| Jännite | 11,58 V |
Stocks
Write Your Own Review