HP kannettavan tietokoneen ZBook Create G7 / ZBook Studio G7 yhteensopiva akku 7050mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Create G7 / ZBook Studio G7 yhteensopiva akku 7050mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitZBook Create G7 ZBook Studio G7 Zbook Studio G7 1J3R6EA ZBook Studio G7 1J3R7EA ZBook Studio G7 1J3S4EA ZBook Studio G7 1J3S8EA ZBook Studio G7 1J3U6EA ZBook Studio G7 1J3W1EA ZBook Studio G7 21X54UT ZBook Studio G7 21X80UT ZBook Studio G7 21X85UT Zbook Studio G7 235M3PA ZBook Studio G7 277T9PA ZBook Studio G7 28Y09PA ZBook Studio G7 2J3H8PA ZBook Studio G7 H80476057 ZBook Studio G7 H80612762 ZBook Studio G7 ZBS15G7002Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHSTNN-IB9E L77973-1C1 L78553-005 MB06XL
In stock
- SKU
- CS-HPG721NB
71,95 €
59,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen ZBook Create G7 / ZBook Studio G7 yhteensopiva akku 7050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPG721NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170563 |
| Korvaa | MB06XL / HSTNN-IB9E / L77973-1C1 / L78553-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7050mAh / 81.64Wh |
| Mitat | 317.30 x 82.00 x 8.30mm |
| Jännite | 11,58 V |
Stocks
Write Your Own Review