HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 4650mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 4650mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKorvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutPD02XL M38779-2B1 M38780-005 TPN-DB0H
In stock
- SKU
- CS-HPD002NB
43,95 €
35,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 4650mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPD002NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196808 |
| Korvaa | M38779-2B1 / M38780-005 / PD02XL / TPN-DB0H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 35.81Wh |
| Mitat | 207.00 x 133.80 x 5.70mm |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
Write Your Own Review