HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 2950mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 2950mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKorvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutUG04XL 996QA166H HSTNN-IB9B L71493-1C1 L71607-005 UG04046XL
In stock
- SKU
- CS-HPX046NB
47,95 €
39,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 2950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPX046NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196792 |
| Korvaa | 996QA166H / HSTNN-IB9B / L71493-1C1 / L71607-005 / UG04XL / UG04046XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 45.43Wh |
| Mitat | 193.10 x 102.00 x 7.40mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review