HP kannettavan tietokoneen Ultrabook L5G46EA / Elite x2 1011 G1(L5G44EA) yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Ultrabook L5G46EA / Elite x2 1011 G1(L5G44EA) yhteensopiva akku 2700mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitUltrabook L5G46EA Elite x2 1011 G1(L5G44EA) Elite x2 1011 G1(L5G75EA) Elite x2 1011 G1 4G Elite x2 1011 G1(J8W02AV) Elite x2 1011 G1(L5G45EA) Elite x2 1011 G1(L5G77EA) Elite x2 1011 G1(L0U13AA) Elite x2 1011 G1(L5G47EA) Elite x2 1011 G1(L8D65UT)Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut0Y06XL 750335-2B1 750335-2C1 750550-001 HSTNN-DB6A HSTNN-I22X OY06021XL OY06XL
In stock
- SKU
- CS-HPX201NB
63,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen Ultrabook L5G46EA / Elite x2 1011 G1(L5G44EA) yhteensopiva akku 2700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPX201NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160175 |
| Korvaa | 0Y06XL / 750335-2B1 / 750335-2C1 / 750550-001 / HSTNN-DB6A / HSTNN-I22X / OY06021XL / OY06XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 257.10 x 139.60 x 8.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review