HP kannettavan tietokoneen Spectre x360 14-ea0002ni / Spectre x360 14-ea0002nx yhteensopiva akku 8150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Spectre x360 14-ea0002ni / Spectre x360 14-ea0002nx yhteensopiva akku 8150mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSpectre x360 14-ea0002ni Spectre x360 14-ea0002nx Spectre x360 14-ea0003ns Spectre x360 14-ea0007na Spectre x360 14-ea0016ng Spectre x360 14-ea0023dx Spectre x360 14-ea0030TU Spectre x360 14-ea0047nr Spectre x360 14-ea0051TU Spectre x360 14-ea0052TU Spectre x360 14-ea0053TU Spectre x360 14-ea0054TU Spectre x360 14-ea0077TU Spectre x360 14-ea0079tu SPECTRE X360 14-EA0083TU Spectre x360 14-ea0378ng Spectre x360 14-ea0520na Spectre x360 14-ea0970nd Spectre X360 14T Spectre X360 14T-EA000Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHSTNN-DB9Z L97352-2D1 L97357-005 WS04066XL WS04XL
In stock
- SKU
- CS-HPS364NB
69,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen Spectre x360 14-ea0002ni / Spectre x360 14-ea0002nx yhteensopiva akku 8150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPS364NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167297 |
| Korvaa | WS04XL / WS04066XL / HSTNN-DB9Z / L97352-2D1 / L97357-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 62.76Wh |
| Mitat | 250.00 x 129.20 x 5.54mm |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
Write Your Own Review