HP kannettavan tietokoneen ProBook 635 AERO G7 / ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ProBook 635 AERO G7 / ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT yhteensopiva akku 3450mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitProBook 635 AERO G7 ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT ProBook 635 Aero G7 2N2T4UT ProBook 635 Aero G7 2W0R2PA ProBook 635 Aero G7 2W8R9EA ProBook 635 Aero G7 2W8S4EA ProBook 635 Aero G7 2W8S7EA ProBook 635 Aero G7 306A9EA ProBook 635 Aero G7 309W0PA ProBook 635 Aero G7 320T4PA ProBook 635 Aero G7 320T7PAKorvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutGR03042XL GR03XL M12328-2C1 M12328-2D1 TPN-DB0D
In stock
- SKU
- CS-HPR635NB
50,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen ProBook 635 AERO G7 / ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT yhteensopiva akku 3450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPR635NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214335 |
| Korvaa | GR03042XL / GR03XL / M12328-2C1 / M12328-2D1 / TPN-DB0D |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 39.85Wh |
| Mitat | 274.20 x 70.50 x 6.90mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
Write Your Own Review