HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14 G1 / Chromebook X360 14-DA yhteensopiva akku 5150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14 G1 / Chromebook X360 14-DA yhteensopiva akku 5150mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitChromebook X360 14 G1 Chromebook X360 14-DA Chromebook X360 14-DA0011DX Chromebook X360 14-DA0021NRKorvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHSTNN-DB8X L29913-221 L29913-2C1 L29959-002 L29959-005 SY03060XL SY03XL
In stock
- SKU
- CS-HPX800NB
59,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14 G1 / Chromebook X360 14-DA yhteensopiva akku 5150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPX800NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160557 |
| Korvaa | SY03XL / HSTNN-DB8X / L29913-221 / L29913-2C1 / L29959-002 / L29959-005 / SY03060XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 5150mAh / 59.48Wh |
| Mitat | 276.10 x 126.10 x 4.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
Write Your Own Review