HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 12B-CA0000NG / Chromebook X360 12B-CA0000NS yhteensopiva akku 4950mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 12B-CA0000NG / Chromebook X360 12B-CA0000NS yhteensopiva akku 4950mAh
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitChromebook X360 12B-CA0000NG Chromebook X360 12B-CA0000NS Chromebook X360 12B-CA0000UR Chromebook X360 12B-CA0001NA Chromebook X360 12B-CA0001NB Chromebook X360 12B-CA0001UR Chromebook X360 12B-CA0005NF Chromebook X360 12B-CA0007TU Chromebook X360 12B-CA0008NF Chromebook X360 12B-CA0009NF Chromebook X360 12B-CA0010NR Chromebook X360 12B-CA0240NG Chromebook X360 12B-CA0300NG Chromebook X360 12B-CA0350ND Chromebook X360 12B-CA0500NA Chromebook X360 12B-CA0500SA Chromebook X360 12B-CA0805NO Chromebook X360 12B-CA0810NOKorvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHSTNN-LB8P L63999-421 L64430-005 MD02XL
In stock
- SKU
- CS-HPX312NB
61,95 €
Kuvaus / HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 12B-CA0000NG / Chromebook X360 12B-CA0000NS yhteensopiva akku 4950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-HPX312NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155188 |
| Korvaa | HSTNN-LB8P / L63999-421 / L64430-005 / MD02XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4950mAh / 38.12Wh |
| Mitat | 231.50 x 103.85 x 4.05mm |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
Write Your Own Review