HP iPAQ Glisten, iPAQ K3, K3 akku 1100 mAh
calcActive())">
HP iPAQ Glisten, iPAQ K3, K3 akku 1100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP puhelinten kanssa:
iPAQ Glisten iPAQ K3 K3Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP puhelin alkuperäisakut:538719-001 538722-001
In stock
- SKU
- CS-HIQ130SL
17,95 €
Kuvaus / HP iPAQ Glisten, iPAQ K3, K3 akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HIQ130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044796 |
| Korvaa | 538719-001 / 538722-001 / HSTNH-T21C-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 66.13 x 43.21 x 4.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review