HP Inspiron 9100, Pavilion dv4, Pavilion dv4-1100 CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
HP Inspiron 9100, Pavilion dv4, Pavilion dv4-1100 CMOS Akku / Paristo
CS-HPM700BU yhteensopiva ainakin seuraavien HP tietokoneiden kanssa:
Inspiron 9100 Pavilion dv4 Pavilion dv4-1100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tietokoneiden alkuperäisakut:GC02000KJ00
In stock
- SKU
- CS-HCQ620BU
12,95 €
Kuvaus / HP Inspiron 9100, Pavilion dv4, Pavilion dv4-1100 CMOS Akku / Paristo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HCQ620BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096900 |
| Mitat | 20.00 x 20.00 x 3.80mm |
| Korvaa | GC02000KJ00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.6Wh |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review