HP Elitepad 900 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Elitepad 900 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
AT02025XL D3H85UT D7X24PA ElitePad 900 ElitePad 900 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:685368-1B1 685368-1C1 685987-001 99TA026H AT02025XL AT02XL D3H85UT D7X24PA HSTNN-C75C HSTNN-DB3U HSTNN-IB3U
In stock
- SKU
- CS-HPE900SL
59,95 €
Kuvaus / HP Elitepad 900 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HPE900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081265 |
| Mitat | 228.10 x 139.56 x 3.41mm |
| Korvaa | HSTNN-DB3U / 685987-001 / HSTNN-C75C / AT02XL / 685368-1B1 / 99TA026H / HSTNN-IB3U / 685368-1C1 / AT02025XL / D3H85UT / D7X24PA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review