HP EliteBook 755 G5, EliteBook 755 G5 (3UN80EA), EliteBook 755 G5 (3UP42EA) akku 4700mAh
calcActive())">
HP EliteBook 755 G5, EliteBook 755 G5 (3UN80EA), EliteBook 755 G5 (3UP42EA) akku 4700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HPE755NB
74,95 €
Kuvaus / HP EliteBook 755 G5, EliteBook 755 G5 (3UN80EA), EliteBook 755 G5 (3UP42EA) akku 4700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-HPE755NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148265 |
| Korvaa | TT03XL / 933322-855 / HSTNN-DB8K / 932824-2C1 / 3RS08UT#ABA / 932824-1C1 / 932824-421 / HSN-I13C-5 / HSN-I17C-5 / HSTNN-LB8H / TT03056XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 54.29Wh |
| Mitat | 281.16 x 74.42 x 6.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review