HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
calcActive())">
HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HPE405NB
71,95 €
Kuvaus / HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-HPE405NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147725 |
| Korvaa | ME04XL / 937434-855 / 937519-171 / 937519-1C1 / HSTNN-IB8D / ME04050XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 49.28Wh |
| Mitat | 244.50 x 103.24 x 4.05mm |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review