HP Compaq 6530b, 6535b, 6730b, 6735b, 6500b, 6700b, 6930b, 6540b, Elitebook 6930 jne yhteensopiva akku 4400 mAh
calcActive())">
HP Compaq 6530b, 6535b, 6730b, 6735b, 6500b, 6700b, 6930b, 6540b, Elitebook 6930 jne yhteensopiva akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Compaq 6530b Compaq 6535b Compaq 6730b Compaq 6735b Compaq 6500b Compaq 6700b EliteBook 6930p ProBook 6540B EliteBook 8440W EliteBook 8440P Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:HSTNN-IB68 HSTNN-IB69 HSTNN-CB69 HSTNN-UB68 KU531AA HSTNN-144C-A HSTNN-144C-B HSTNN-145C-A HSTNN-145C-B HSTNN-C66C-4 HSTNN-C66C-5 HSTNN-C67C-4 HSTNN-C67C-5 HSTNN-C68C 484786-001 HSTNN-UB69 HSTNN-XB24 HSTNN-XB59 HSTNN-XB61 HSTNN-XB68 HSTNN-XB69
In stock
- SKU
- CS-HP6530NB
49,95 €
40,95 €
Kuvaus / HP Compaq 6530b, 6535b, 6730b, 6735b, 6500b, 6700b, 6930b, 6540b, Elitebook 6930 jne yhteensopiva akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HP6530NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038047 |
| Mitat | 203.80 x 52.93 x 20.61mm |
| Korvaa | HSTNN-IB68 / HSTNN-IB69 / HSTNN-CB69 / HSTNN-144C-A / HSTNN-144C-B / HSTNN-145C-A / HSTNN-145C-B / HSTNN-C66C-4 / HSTNN-C66C-5 / HSTNN-C67C-4 / HSTNN-C67C-5 / HSTNN-C68C / 484786-001 / HSTNN-UB69 / HSTNN-XB24 / HSTNN-XB59 / HSTNN-XB61 / HSTNN-XB68 / HSTNN |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review