Horizon HX870 akku 1100mAh / 8.14Wh
calcActive())">
Horizon HX870 akku 1100mAh / 8.14Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SHX870TW
33,95 €
Kuvaus / Horizon HX870 akku 1100mAh / 8.14Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SHX870TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140412 |
| Korvaa | SBR-13LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 66.15 x 41.05 x 17.48mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review