Horizon HX300 akku 1800mAh / 6.66Wh
calcActive())">
Horizon HX300 akku 1800mAh / 6.66Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SHX122TW
24,95 €
20,95 €
Kuvaus / Horizon HX300 akku 1800mAh / 6.66Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SHX122TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139041 |
| Korvaa | FNB-122Li / SBR-27LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 53.35 x 36.00 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review