Hoover pölynimurin tai robotti-imurin FD22 Freedom / FD22BC yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin FD22 Freedom / FD22BC yhteensopiva akku 2000mAh
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFD22 Freedom FD22BC FD22BC 011 FD22BCPET 001 FD22BR FD22BR 001 FD22BR 011 FD22BRPET 011 FD22CAR011 FD22G FD22G 001 FD22G 011 FD22HH FD22HH 001 FD22L FD22L 001 FD22RP FD22RP 001 FD22RP 011Korvattavat Hoover pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutTBTTV1B1 TBTTV1P1 TBTTV1P2 TBTTV1T1
In stock
- SKU
- CS-HRT121VX
51,95 €
44,95 €
Kuvaus / Hoover pölynimurin tai robotti-imurin FD22 Freedom / FD22BC yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hoover pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
More Information
| SKU | CS-HRT121VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173328 |
| Korvaa | LPB-05 / A09-01 / ZB1758-6S1P-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 145.90 x 61.12 x 33.00mm |
| Jännite | 21,6 V |
Stocks
Write Your Own Review