Hoover BH50010 Platinum Collection Co, BH50015 Platinum Collection LI, Platinum LINX akku 3000mAh / 54.00Wh
calcActive())">
Hoover BH50010 Platinum Collection Co, BH50015 Platinum Collection LI, Platinum LINX akku 3000mAh / 54.00Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hoover imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HVS500VX
75,95 €
Kuvaus / Hoover BH50010 Platinum Collection Co, BH50015 Platinum Collection LI, Platinum LINX akku 3000mAh / 54.00Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
More Information
| SKU | CS-HVS500VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148814 |
| Korvaa | BH50000 / 302723001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Mitat | 131.46 x 84.20 x 31.00mm |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review