Hoover 0007350204042, Air Cordless 20 Volt Upright V, Air Cordless 2-in-1 Deluxe Sti akku 4000mAh / 80.00Wh
calcActive())">
Hoover 0007350204042, Air Cordless 20 Volt Upright V, Air Cordless 2-in-1 Deluxe Sti akku 4000mAh / 80.00Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hoover imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HVS121VX
75,95 €
Kuvaus / Hoover 0007350204042, Air Cordless 20 Volt Upright V, Air Cordless 2-in-1 Deluxe Sti akku 4000mAh / 80.00Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
More Information
| SKU | CS-HVS121VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148821 |
| Korvaa | BH03120 / BH03120PC / 44139 / 440005973 / 440005966 / BH03100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 80Wh |
| Mitat | 125.90 x 76.70 x 55.22mm |
| Jännite | 20 V |
Stocks
Write Your Own Review