Honor puhelimen X50 / X50i yhteensopiva akku 5700mAh
calcActive())">
Honor puhelimen X50 / X50i yhteensopiva akku 5700mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitX50 X50iKorvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB526694EHW
In stock
- SKU
- CS-HNX500SL
20,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen X50 / X50i yhteensopiva akku 5700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNX500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192954 |
| Korvaa | HB526694EHW |
| Kapasiteetti (mAh) | 5700mAh / 22.23Wh |
| Mitat | 92.00 x 65.00 x 5.00mm |
Stocks
Write Your Own Review